Mléčné výrobky

16 položek celkem
Kozí sýr s brusinkami z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci s brusinkami se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2595
Jogurt malinový z farmy Volavec 200g
31 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec s notnou dávkou malin. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. 

Kód: 549
Jogurt čokoláda z farmy Volavec 200g
31 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec s pořádnou dávkou sladké čokolády. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. 

Kód: 618
Jogurt bílý z farmy Volavec 200 g
23 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. Sami si ho nejraději dáváme s naší granolou a medem. 

Kód: 114
Čerstvý chilli sýr z farmy Volavec 100g
44 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec s chilli kořením. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 411
Čerstvý sýr z farmy Volavec 100g
41 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 129
Bio Máslo. Farma Filoun. 200g
72 Kč

Máslo doma nikdy nesmí chybět. Nám nejvíce chutná to z Farmy Filoun. BIO kvalita, čerstvé, vyrobené pouze ze smetany s min. obsah tuku 80 %. O moc lépe už to totiž ani...

Kód: 1986
Jogurt borůvkový z farmy Volavec 200g
31 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec s notnou dávkou českých borůvek. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. 

Kód: 477
Jogurt rakytníkový z farmy Volavec 200 g
31 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec s notnou dávkou rakytníku. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. 

Kód: 387
Jogurtka borůvka z farmy Volavec 300 ml
37 Kč

Borůvková jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 558
Jogurtka čokoláda z farmy Volavec 300 ml
37 Kč

Čokoládová jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 120
Jogurtka jahoda z farmy Volavec 300ml
37 Kč

Jahodová jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 561
Nahoru
Další produkty

Mléčné výrobky nám vozí farma Volavec a Farma pod Ještědem. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení