DOKonalé Vánoce jsou v plném proudu.

Milí přátelé a vážení hosté,

rádi bychom využili tuto příležitost a poděkovali vám všem za přízeň, kterou jste nás doslova zahltili. Pro všechny z nás to byl velmi náročný rok, který přinesl doposud nepředstavitelné výzvy.

Otevřeli jsme pro vás DOK, na kterém jsme pracovali bezmála 3 roky. Ještě, než se u nás spousta z vás mohla posadit, donutila nás situace zavřít. O to více nás těší, že jste s námi zůstali alespoň skrze okénko nebo e-shop. Přemýšleli jsme, jakým způsobem se vám odvděčit a hlavně přiblížit – abychom vám DOK mohli představit i online a vynahradit vám alespoň částečně návštěvu u nás. Rozjíždíme proto DOK Blog, ve kterém s vámi budeme pravidelně sdílet novinky zpod naší střechy, příběhy z pekárny nebo medailonky našich dodavatelů. Už během svátků se můžete těšit na první články a rozhovory, tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě.

Jako dárek jsme pro vás vyladili playlist DOKonalé Vánoce, který najdete na Spotify, Apple Music i Tidal. Čeká v něm Frank Sinatra, Louis Armstrong i Michael Bublé – zkrátka jen to nejlepší. 

Přejeme vám všem krásné Vánoce.

Váš DOK

_DSC0337-Edit-Edit

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení