DOKonalé Vánoce jsou v plném proudu.

Milí přátelé a vážení hosté,

rádi bychom využili tuto příležitost a poděkovali vám všem za přízeň, kterou jste nás doslova zahltili. Pro všechny z nás to byl velmi náročný rok, který přinesl doposud nepředstavitelné výzvy.

Otevřeli jsme pro vás DOK, na kterém jsme pracovali bezmála 3 roky. Ještě, než se u nás spousta z vás mohla posadit, donutila nás situace zavřít. O to více nás těší, že jste s námi zůstali alespoň skrze okénko nebo e-shop. Přemýšleli jsme, jakým způsobem se vám odvděčit a hlavně přiblížit – abychom vám DOK mohli představit i online a vynahradit vám alespoň částečně návštěvu u nás. Rozjíždíme proto DOK Blog, ve kterém s vámi budeme pravidelně sdílet novinky zpod naší střechy, příběhy z pekárny nebo medailonky našich dodavatelů. Už během svátků se můžete těšit na první články a rozhovory, tak nezapomeňte sledovat naše sociální sítě.

Jako dárek jsme pro vás vyladili playlist DOKonalé Vánoce, který najdete na Spotify, Apple Music i Tidal. Čeká v něm Frank Sinatra, Louis Armstrong i Michael Bublé – zkrátka jen to nejlepší. 

Přejeme vám všem krásné Vánoce.

Váš DOK

_DSC0337-Edit-Edit