Sýr

8 položek celkem
Čerstvý chilli sýr z farmy Volavec 100g
44 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec s chilli kořením. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 411
Čerstvý kořeněný sýr z farmy Volavec 100g
44 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec se směsí koření. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 414
Čerstvý sýr z farmy Volavec 100g
41 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 129
Kozí sýr s brusinkami z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci s brusinkami se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2595
Kozí sýr s vlašskými ořechy z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci s vlašskými ořechy se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2598
Kozí sýr se sušenými rajčaty z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci se sušenými rajčaty se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2592
balkan
73 Kč

Tradiční balkánský sýr z Volavce.

Kód: 3147
Sýr Skalák z Farmy pod Ještědem cca. 120g
72 Kč

Sýr Skálák je kravský sýr z naší oblíbené Farmy pod Ještědem. Rádi ho používáme do našich obložených housek, ale také jako strouhaný sýr na náš HOT DOK. Zkrátka velmi...

Kód: 2865