Mléčné výrobky

19 položek celkem
Tvaroh z farmy Volavec 250 g
42 Kč

Víte, jak se to říká – kdo jí tvaroh, vidí za roh. V případě tvarohu z Farmy Volavec to platí dvojnásob. Vyrábí ho z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje a zraje o...

Kód: 132
Plnotučné mléko z farmy Volavec
39 Kč

Mléko doma nesmí chybět. Naše nejoblíbenější pochází z Farmy Volavec v Českém Ráji. Díky péči, kterou manželé Brožkovi krávám věnují, má mléko lahodnou a sladkou chuť. Skvěle se...

Kód: 102
Kozí sýr s brusinkami z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci s brusinkami se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2595
Čerstvý chilli sýr z farmy Volavec 100g
44 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec s chilli kořením. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 411
Čerstvý sýr z farmy Volavec 100g
41 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 129
Bio Máslo. Farma Filoun. 200g
72 Kč

Máslo doma nikdy nesmí chybět. Nám nejvíce chutná to z Farmy Filoun. BIO kvalita, čerstvé, vyrobené pouze ze smetany s min. obsah tuku 80 %. O moc lépe už to totiž ani...

Kód: 1986
Čerstvý kořeněný sýr z farmy Volavec 100g
44 Kč

Čerstvý sýr z farmy Volavec se směsí koření. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na chleba nebo na obložený talíř k vínu. 

Kód: 414
Jogurt rakytníkový z farmy Volavec 200 g
31 Kč

Bílý jogurt z farmy Volavec s notnou dávkou rakytníku. Vyrobený z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Skvěle se hodí na snídani i svačinu. 

Kód: 387
Jogurtka borůvka z farmy Volavec 300 ml
37 Kč

Borůvková jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 558
Jogurtka jahoda z farmy Volavec 300ml
37 Kč

Jahodová jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 561
Jogurtka vanilka z farmy Volavec 300ml
37 Kč

Vanilková jogurtka z farmy Volavec. Vyrobená z našeho oblíbeného mléka z Českého ráje. Svou sladkou chutí vám zpříjemní každý den. 

Kód: 555
Kozí sýr se sušenými rajčaty z farmy pod Ještědem.
57 Kč

Kozí sýry z Farmy pod Ještědem jsou skvělou alternativou tradičním kravským sýrům. V kombinaci se sušenými rajčaty se náramně hodí do salátů nebo na talíř k vínu. 

Kód: 2592
Nahoru
Další produkty

Mléčné výrobky nám vozí farma Volavec a Farma pod Ještědem.