Kombucha JZT Ferments *Marakuja

Kód: 2957
Neohodnoceno
105 Kč 328,13 Kč / 1 l
Skladem (> 5 ks)

JZT Kombucha *Marakuja si zamiluje každý. Marakuju, též známou pod názvy passion fruit či mučenka, mají totiž všichni rádi!

 

Všemi milovaná, tropická a intenzivní *Marakuja. Do original JZT Kombuchy je přidáno marakujové pyré a poté se nechává podruhé zfermentovat. Vzniká tak velmi příjemný, perlivý nápoj s plnou chutí marakuji.

Kombucha je zdravou, a hlavně velmi chutnou, alternativou ke klasickým limonádám, sodám a jiným slazeným nápojům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombucha je prospěšná pro trávicí trakt díky probiotikům, které přirozeně obsahuje, dále jsou v ní také vitaminy, zejména skupiny B. Díky zelenému a černému čaji je pak bohatá na antioxidanty. Naše *Marakuja obsahuje celou řadu dalších zdraví prospěšných látek jako jsou Vitaminy C, E, či kyselina listová přirozeně se vyskytujících v tomto ovoci.

Objem: 0,32 l

Složení: nálev ze zeleného čaje 40 % (pitná filtrovaná voda, zelený čaj 0,6 %), nálev z černého čaje 40 % (pitná filtrovaná voda, černý čaj 0,6 %), marakujové pyré (marakuja 90 %, třtinový cukr 10 %), cukr, kvasinkové kultury a bakterie mléčného kvašení. Přirozeně obsahuje oxid uhličitý a alkohol (< 0,5 %). V každé láhvi jsou miliony probiotických bakterií.

Skladování: v lednici do 5°C

Trvanlivost: 6 týdnů od data lahvování (uvedeno na obalu)